SZIN program, fellépők 2012-ben

2012. 08. 22. | Fesztivál | ifinet

Kosheen, Quimby, P.A.S.O., Colorstar, Anima Sound System, Heaven Street Seven, Zagar, Csík Zenekar, Edda az augusztus 22-től 26-ig tartó SZIN-en. A SZIN fellépők listája lentebb.

  • 30Y 4. nap / 25. aug., 18:30-19:30, Heineken Nagyszínpad
  • A Láma Dalai 4. nap / 25. aug., 17:00-18:00, Heineken Nagyszínpad
  • A Tánc SZIN-ei-Szeged Táncegyüttes 3. nap / 24. aug., 17:30-18:30, Összművészeti Tér
  • Adam Breaks 3. nap / 24. aug., 00:30-01:30, JATE Klub Stage
  • Alice in Chains Tribute Band 3. nap / 24. aug., 17:00-18:00, Silent Party Stage
  • Alvin és a Mókusok 1. nap / 22. aug., 22:30-00:00, PEPSI színpad
  • Anima Sound System 2. nap / 23. aug., 19:00-20:00, JATE Klub Stage
  • Anima Sound System 2. nap / 23. aug., 19:00-20:00, JATE Klub Stage
  • ATB (D) 3. nap / 24. aug., 23:30-01:00, Heineken Nagyszínpad
  • Balkan Fanatik 2. nap / 23. aug., 19:30-20:30, Music Channel Arena
  • Barbears 4. nap / 25. aug., 17:00-18:00, Silent Party Stage
  • Beat Dis 2. nap / 23. aug., 17:30-18:30, JATE Klub Stage
  • Beatlösz 1. nap / 22. aug., 20:00-21:00, Silent Party Stage
  • Bëlga 1. nap / 22. aug., 22:30-00:00, JATE Klub Stage
  • Belmondo 4. nap / 25. aug., 22:00-23:00, PEPSI színpad
  • Bin-Jip 4. nap / 25. aug., 19:30-20:30, Music Channel Arena
  • Blind Myself 1. nap / 22. aug., 17:30-18:30, PEPSI színpad
  • Blu Mar Ten (UK) 4. nap / 25. aug., 01:30-03:00, JATE Klub Stage
  • Blues B.R.Others Show 1. nap / 22. aug., 21:00-22:00, Összművészeti Tér
  • Blues Bell 1. nap / 22. aug., 18:30-19:30, Silent Party Stage
  • boc 3. nap / 24. aug., 03:00-04:00, Silent Party Stage
  • Brains 2. nap / 23. aug., 22:30-00:00, PEPSI színpad
  • Chris.SU 4. nap / 25. aug., 00:00-01:30, JATE Klub Stage
  • colorStar 3. nap / 24. aug., 19:00-20:00, JATE Klub Stage
  • Compact Disco 4. nap / 25. aug., 20:30-21:30, PEPSI színpad
  • Copy Con 1. nap / 22. aug., 17:30-18:30, JATE Klub Stage
  • Crazy Dayz 2. nap / 23. aug., 18:30-19:30, Silent Party Stage
  • Csík zenekar 2. nap / 23. aug., 19:00-20:00, PEPSI színpad
  • Dark Notes 1. nap / 22. aug., 15:00-16:00, Összművészeti Tér
  • Dave Scorp 2. nap / 23. aug., 02:00-04:00, Silent Party Stage
  • Dead Embrace 4. nap / 25. aug., 15:30-16:30, Heineken Nagyszínpad
  • Decent B’nois / Gladness/ 4. nap / 25. aug., 00:00-02:00, Silent Party Stage
  • Dj Ludmilla és Dj Palotai 2. nap / 23. aug., 00:00-04:00, JATE Klub Stage
  • Doors Emlékzenekar 1. nap / 22. aug., 23:00-00:00, Silent Party Stage
  • Dr. Rock szakrendelése 1. nap / 22. aug., 14:00-15:30, Music Channel Arena
  • Dr. Rock szakrendelése 2. nap / 23. aug., 14:00-14:30, Music Channel Arena
  • Dr. Rock szakrendelése 3. nap / 24. aug., 14:00-15:00, Music Channel Arena
  • Dr. Rock szakrendelése 4. nap / 25. aug., 14:00-15:00, Music Channel Arena
  • Dystopia 2. nap / 23. aug., 15:30-16:30, Silent Party Stage
  • Edda Művek 1. nap / 22. aug., 18:30-20:00, Heineken Nagyszínpad
  • EXIT 4. nap / 25. aug., 18:00-19:00, Music Channel Arena
  • Exit Music 1. nap / 22. aug., 15:30-16:30, Silent Party Stage
  • Fabula Rasa 2. nap / 23. aug., 22:30-00:00, Music Channel Arena
  • Far Too Loud (UK) 3. nap / 24. aug., 01:30-03:00, JATE Klub Stage
  • Ferenczi György és a Rackajam 1. nap / 22. aug., 19:30-20:30, Összművészeti Tér
  • Firkin 4. nap / 25. aug., 17:30-18:30, PEPSI színpad
  • Fish! 4. nap / 25. aug., 20:30-22:00, JATE Klub Stage
  • Foo Fighters Tribute Band 2. nap / 23. aug., 16:30-17:30, Music Channel Arena
  • Fool Moon vokálegyüttes 1. nap / 22. aug., 18:00-19:00, Összművészeti Tér
  • FreshFabrik 4. nap / 25. aug., 17:30-18:30, JATE Klub Stage
  • Funky Mission Dj.Almával 3. nap / 24. aug., 01:30-04:00, Összművészeti Tér
  • Ganxsta Zolee és a Kartel 3. nap / 24. aug., 22:30-00:00, PEPSI színpad
  • Goyo 4. nap / 25. aug., 02:00-03:00, Silent Party Stage
  • Gőzerő 4. nap / 25. aug., 18:00-19:00, Összművészeti Tér
  • Grand Maxican Warlock 3. nap / 24. aug., 18:30-19:30, Music Channel Arena
  • Gypo Circus 2. nap / 23. aug., 23:00-00:00, Összművészeti Tér
  • Harmonia Garden 1. nap / 22. aug., 16:30-17:30, Összművészeti Tér
  • Heveder (Ro) 3. nap / 24. aug., 22:30-23:30, Összművészeti Tér
  • Hollywood Rose 2. nap / 23. aug., 23:00-00:00, Silent Party Stage
  • HoneyBeast 1. nap / 22. aug., 21:00-22:00, Music Channel Arena
  • Hősök 1. nap / 22. aug., 20:30-22:00, JATE Klub Stage
  • HS7 2. nap / 23. aug., 18:30-20:00, Heineken Nagyszínpad
  • Intim Torna Illegál 4. nap / 25. aug., 19:00-20:00, PEPSI színpad
  • Irie Maffia 3. nap / 24. aug., 20:30-22:00, Heineken Nagyszínpad
  • Ismerős Arcok 4. nap / 25. aug., 16:00-17:00, PEPSI színpad
  • JackDanimalZ 1. nap / 22. aug., 19:30-20:30, Music Channel Arena
  • JATE Warm Up – dj Berry dj Egon – dj Varga B. 1. nap / 22. aug., 00:30-04:00, JATE Klub Stage
  • Josh Gallahan (D) 3. nap / 24. aug., 22:30-23:30, Heineken Nagyszínpad
  • Kanizsa Táncegyüttes műsora 2. nap / 23. aug., 16:30-18:00, Összművészeti Tér
  • Kerekes Band 4. nap / 25. aug., 22:30-00:00, Összművészeti Tér
  • Kiscsillag 4. nap / 25. aug., 20:00-21:00, Heineken Nagyszínpad
  • Kiss Forever Band 2. nap / 23. aug., 20:00-21:00, Silent Party Stage
  • Korai Öröm 2. nap / 23. aug., 20:30-21:30, JATE Klub Stage
  • Korinda és Tisza Banda Táncház 3. nap / 24. aug., 00:00-01:30, Összművészeti Tér
  • Kosheen (UK) 2. nap / 23. aug., 22:30-00:00, Heineken Nagyszínpad
  • Kowalsky meg a Vega 1. nap / 22. aug., 18:30-19:30, Heineken Nagyszínpad
  • Kowalsky meg a Vega 1. nap / 22. aug., 17:00-18:00, Heineken Nagyszínpad
  • Kozmosz 2. nap / 23. aug., 15:30-16:30, Heineken Nagyszínpad
  • Leander 3. nap / 24. aug., 23:00-00:00, Silent Party Stage
  • Lewis Jr. 1. nap / 22. aug., 02:00-03:30, Silent Party Stage
  • Light , Daveslim 4. nap / 25. aug., 04:00-06:00, Silent Party Stage
  • Los Vegas 3. nap / 24. aug., 16:00-17:00, PEPSI színpad
  • Lou Bega (D) 4. nap / 25. aug., 23:30-01:00, PEPSI színpad
  • LuciFair 1. nap / 22. aug., 16:30-17:30, Music Channel Arena
  • Madrapur 4. nap / 25. aug., 15:30-16:30, Silent Party Stage
  • Magashegyi Underground 3. nap / 24. aug., 17:00-18:00, Heineken Nagyszínpad
  • Magna Cum Laude 1. nap / 22. aug., 20:30-22:00, Heineken Nagyszínpad
  • Mandrob 4. nap / 25. aug., 03:00-04:00, Silent Party Stage
  • Mangani888 2. nap / 23. aug., 17:00-18:00, Silent Party Stage
  • Mantra Porno 2. nap / 23. aug., 16:00-17:00, JATE Klub Stage
  • Masa+Chris P 1. nap / 22. aug., 03:30-06:00, Silent Party Stage
  • Maszkura és a Tücsökraj 3. nap / 24. aug., 21:30-22:30, Music Channel Arena
  • Mátyás Attila Band 4. nap / 25. aug., 23:00-00:00, Silent Party Stage
  • Metallicum 3. nap / 24. aug., 15:30-16:30, Silent Party Stage
  • Metha 3. nap / 24. aug., 03:00-04:00, JATE Klub Stage
  • Mystery Gang 4. nap / 25. aug., 22:30-00:00, Music Channel Arena
  • Napra 2. nap / 23. aug., 21:00-22:00, Music Channel Arena
  • Nathan ‘Flutebox’ Lee & The Clinic (UK) 3. nap / 24. aug., 23:30-00:30, JATE Klub Stage
  • Nemjuci 4. nap / 25. aug., 21:00-22:00, Music Channel Arena
  • Nemulass! 3. nap / 24. aug., 16:00-17:00, Összművészeti Tér
  • NEO 2. nap / 23. aug., 22:00-23:30, JATE Klub Stage
  • Nerve 2. nap / 23. aug., 00:00-02:00, Silent Party Stage
  • Ocho Macho 3. nap / 24. aug., 19:00-20:00, PEPSI színpad
  • Odett 3. nap / 24. aug., 17:00-18:00, Music Channel Arena
  • Óriás 4. nap / 25. aug., 19:00-20:00, JATE Klub Stage
  • Paddy and the Rats 1. nap / 22. aug., 22:30-00:00, Music Channel Arena
  • Palya Bea Trió 3. nap / 24. aug., 20:30-22:00, Összművészeti Tér
  • Parov Stelar Band (AT) 4. nap / 25. aug., 23:30-01:00, Heineken Nagyszínpad
  • PASO 2. nap / 23. aug., 17:00-18:00, Heineken Nagyszínpad
  • Patkós Doktor 1. nap / 22. aug., 00:30-04:00, Music Channel Arena
  • Patkós Doktor 2. nap / 23. aug., 00:30-04:00, Music Channel Arena
  • Patkós Doktor 3. nap / 24. aug., 01:00-04:00, Music Channel Arena
  • Patkós Doktor 4. nap / 25. aug., 00:30-04:00, Music Channel Arena
  • Pély Barna Trió 3. nap / 24. aug., 20:00-21:00, Music Channel Arena
  • Percy T.C. 4. nap / 25. aug., 03:00-04:00, JATE Klub Stage
  • Péterfy Bori & Love Band 3. nap / 24. aug., 18:30-20:00, Heineken Nagyszínpad
  • Pluto 4. nap / 25. aug., 16:30-17:30, Music Channel Arena
  • Pont4 3. nap / 24. aug., 15:30-16:30, Heineken Nagyszínpad
  • Pravo Zenekar 2. nap / 23. aug., 20:00-21:00, Összművészeti Tér
  • PUF 3. nap / 24. aug., 20:30-22:00, PEPSI színpad
  • Pumpers (MK) 2. nap / 23. aug., 18:30-19:30, Összművészeti Tér
  • Pumpkins 1. nap / 22. aug., 17:00-18:00, Silent Party Stage
  • Punnany Massif 1. nap / 22. aug., 19:00-20:00, JATE Klub Stage
  • PWS Crew 3. nap / 24. aug., 01:30-03:00, Silent Party Stage
  • Quimby 4. nap / 25. aug., 21:30-23:00, Heineken Nagyszínpad
  • Rammschwein 2. nap / 23. aug., 21:30-22:30, Silent Party Stage
  • Random Trip 3. nap / 24. aug., 23:00-00:30, JATE Klub Stage
  • Random Trip 3. nap / 24. aug., 22:00-23:00, JATE Klub Stage
  • ReChords 1. nap / 22. aug., 16:00-17:00, JATE Klub Stage
  • Retro Party Dj. Molnár és Dj. Csanádi 4. nap / 25. aug., 00:30-04:00, Összművészeti Tér
  • Road 1. nap / 22. aug., 19:00-20:00, PEPSI színpad
  • Rockforce 2. nap / 23. aug., 15:00-16:00, Music Channel Arena
  • Rolls Frakció 4. nap / 25. aug., 18:30-19:30, Silent Party Stage
  • Romano Drom 2. nap / 23. aug., 21:30-22:30, Összművészeti Tér
  • Rozsdamaró zenekar 4. nap / 25. aug., 19:30-20:30, Összművészeti Tér
  • Russkaja (AT) 2. nap / 23. aug., 20:30-22:00, PEPSI színpad
  • Salvus 4. nap / 25. aug., 20:00-21:00, Silent Party Stage
  • Sardinelli 3. nap / 24. aug., 16:00-17:00, JATE Klub Stage
  • Sheket 3. nap / 24. aug., 19:00-20:00, Összművészeti Tér
  • SKAfunderz 2. nap / 23. aug., 16:00-17:00, PEPSI színpad
  • SKAtch 2. nap / 23. aug., 17:30-18:30, PEPSI színpad
  • Smokey Monday (Suhov. Wowbagger) 3. nap / 24. aug., 00:00-01:30, Silent Party Stage
  • Soerii & Poolek Dj. Act 3. nap / 24. aug., 23:00-00:30, Music Channel Arena
  • Sonic Temple 3. nap / 24. aug., 21:30-22:30, Silent Party Stage
  • SoulDiver 3. nap / 24. aug., 18:30-19:30, Silent Party Stage
  • Special Providence 3. nap / 24. aug., 17:30-18:30, PEPSI színpad
  • StandUp! Retro Party 2. nap / 23. aug., 00:30-03:30, Összművészeti Tér
  • Stereomilk 4. nap / 25. aug., 16:00-17:00, JATE Klub Stage
  • Subscribe 1. nap / 22. aug., 20:30-22:00, PEPSI színpad
  • Supernem 4. nap / 25. aug., 22:30-00:00, JATE Klub Stage
  • Synchronring 1. nap / 22. aug., 18:00-19:00, Music Channel Arena
  • Szabó Balázs Band 1. nap / 22. aug., 22:30-00:00, Összművészeti Tér
  • Szalóki Ági 4. nap / 25. aug., 19:30-20:30, Összművészeti Tér
  • Tarick 3. nap / 24. aug., 04:00-06:00, Silent Party Stage
  • Tárkány Művek 4. nap / 25. aug., 21:00-22:00, Összművészeti Tér
  • Temesvári Eszterlánc Táncegyüttes 4. nap / 25. aug., 16:30-17:30, Összművészeti Tér
  • The Carbonfools 3. nap / 24. aug., 20:30-21:30, JATE Klub Stage
  • The Freak Factory + Redact 1. nap / 22. aug., 00:00-02:00, Silent Party Stage
  • The Idoru 1. nap / 22. aug., 16:00-17:00, PEPSI színpad
  • The Shudras 3. nap / 24. aug., 15:30-16:30, Music Channel Arena
  • Tirke Honolulu 1. nap / 22. aug., 21:30-22:30, Silent Party Stage
  • Vad Fruttik 2. nap / 23. aug., 20:30-22:00, Heineken Nagyszínpad
  • Variola 4. nap / 25. aug., 21:30-22:30, Silent Party Stage
  • Velőrózsák 3. nap / 24. aug., 20:00-21:00, Silent Party Stage
  • Verano 2. nap / 23. aug., 04:00-06:00, Silent Party Stage
  • Volvox party 1. nap / 22. aug., 00:30-03:00, Összművészeti Tér
  • We Are Rockstars 2. nap / 23. aug., 18:00-19:00, Music Channel Arena
  • Yellowcard (USA) 1. nap / 22. aug., 22:30-00:00, Heineken Nagyszínpad
  • Z.U.P. 1. nap / 22. aug., 15:30-16:30, Heineken Nagyszínpad
  • Žagar 3. nap / 24. aug., 17:30-18:30, JATE Klub Stage

A fesztivál hivatalos honlapja

címkék: